رونمایی از هدست ویژن پرو اپل 2025


براساس گزارش جدیدی از وب‌سایت «The Information»، به‌ نظر می‌رسد اپل درحال پیداکردن راه‌هایی برای کاهش هزینه قطعات مدل اول و توسعه هدستی ارزان‌تر است. انتظار می‌رود این هدست تا پایان 2025 با قیمت اقتصادی عرضه شود.


هدست واقعیت ترکیبی ارزان‌تر اپل در راه است

اولین هدست ویژن پرو اپل اوایل سال جاری میلادی عرضه شد. بااینکه این محصول هدست بسیار خوبی است، نقص‌هایی دارد که البته در بسیاری از هدست‌های VR دیگر نیز وجود دارند. همچنین هدست ویژن پرو قیمت بسیار بالایی دارد که از 3499 دلار شروع می‌شود. برخی بررسی‌ها از وزن سنگین این هدست هم شکایت داشته‌اند.

گفته می‌شود این شرکت روی توسعه هدست ارزان‌قیمتی با اسم رمز N109 کار می‌کند. اپل قصد دارد کماکان در محصول جدیدش از نمایشگرها با وضوح بالا استفاده کند اما برخی ویژگی‌ها را حذف خواهد کرد که احتمالاً باعث می‌شود محصول جدید تقریباً یک‌سوم سبک‌تر بشود.

به‌ گزارش The Information ظاهراً اپل می‌خواهد این هدست اقتصادی را با قیمتی متناسب با گوشی‌های آیفون عرضه کند. اکتبر بلومبرگ در گزارشی به این موضوع اشاره کرده بود که اپل هدف‌گذاری قیمتی بین 1500 تا 2500 دلار را در پیش گرفته است. گزارش جدید می‌گوید اپل در کاهش هزینه‌ها بدون به‌خطرانداختن بیش از حد ویژگی‌ها مشکل داشته است؛ به‌ همین دلیل، این هدست ارزان‌تر ممکن است تا 2025 عرضه نشود.

اپل هنوز به درخواست اظهارنظر درباره این موضوع پاسخ نداده است و باید دید چه تصمیمی برای هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو می‌گیرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا درنهایت نسل بعدی ویژن پرو محصولی با قیمت بالا و ویژگی‌های متفاوت خواهد بود یا تمرکز روی توسعه محصولی با قیمت پایین و رفع برخی نقص‌هاست.

منبع : digiato

بازدیدها: 0

masoud.rock1373@gmail.com
ارسال دیدگاه