JetIntelligence در کارتریج های HP چیست؟

ویژگی JetIntelligence در کارتریج های HP چیست؟

کارتریج های تونر اصلی HP با جت اینتلیجنس چیست؟

HP JetIntelligence یک فناوری جدید است که صفحات چاپ شده بیشتری تحویل می دهد،  نهایت عملکرد چاپ را فراهم می کند و مجهز به تکنولوژی ضد کلاهبرداری محافظتی است.

JetIntelligence در کارتریج های HP چیست؟

کارتریج های اصلی تونر HP با ویژگی JetIntelligence دارای پنج ویژگی جدید هستند:

  • تونر HP ColorSphere 3
  • تکنولوژی حداکثر کننده صفحات چاپی
  • تکنولوژی معیار چاپ
  • تکنولوژی ضد کلاهبرداری
  • حذف مهر و موم به طور خودکار

طی 30 سالی که HP پرینترهای LaserJet را ارائه کرده است، نوآوری ها همچنان به طور فزاینده ای در بخش های مختلف پرینترها بروز کرده و مستقر شده اند. JetIntelligence، این میراث نوآورانه را با گسترش آفرهای LaserJet از جمله افزودن به ارزش محصول، افزایش گزینه های انتخاب برای مشتری و کاربری بسیار ساده تر ادامه می دهد.

تونر HP ColorSphere 3 چیست؟

لوازم و تجهیزات جانبی HP برای کار کردن با MFP ها و پرینترهای لیزر جت اچ پی طراحی شده ‌اند. کمپانی HP  تونر HP ColorSphere را مجدداً طراحی و تنظیم کرده تا بتواند در پرینترهای کوچکتر و سریعتر جای گیرد. با استفاده از این فرمول بندی جدید، تونر HP ColorSphere 3 هم اکنون دارای هسته ای نرم است که امکان ذوب سریعتر و جابجایی روان روی صفحات را به وجود می آورد. از طرفی پوسته سخت و بادوام آن سایش تونر را کاهش می دهد، بنابراین تونر شکل و اندازه خود را از اولین صفحه چاپی تا آخرین صفحه حفظ می کند. در عین حال که کارایی افزایش می یابد ایستادگی در برابر تکان خوردن و حرکت مداوم در سیستم نیز برای تونر مهم است.

تونر ColorSphere 3 امکان استفاده کارآمدتر از تونر را فراهم نموده و از تعداد صفحات چاپی بیشتری پشتیبانی می کند. به علاوه، این تونر هنگام کار با پرینترهای سریعتر سرعت را حفظ کرده و به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می کند. این در حالی است که هنوز کیفیت چاپی استثنایی ارائه می دهد. شکل یکنواخت ذرات تونر و جایگیری دقیق آنها از طیف رنگ و سطوح براق بودن محصولات HP پشتیبانی نموده و باعث می شود که طیف گسترده ای از رنگ ها روی صفحه ظاهر شوند.

تکنولوژی حداکثر کننده تعداد صفحات چیست؟

HP  با توجه به کوچکتر و مستحکمتر بودن ذرات و پوسته با دوام تونر ColorSphere 3 و با توجه به کاهش ساییدگی آن در سیستم کارتریج، قادر است بازدهی را بهبود بخشیده و در نهایت تعداد صفحات چاپ شده بیشتری به مشتری ارائه دهد. کارتریج های تونر اصلی HP با ویژگی JetIntelligence می توانند تا 33٪ تعداد صفحات چاپ شده را افزایش دهند. این بدان معناست که پرینتر تعداد دفعات کمتری نیاز به تعویض کارتریج ها دارد و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان می شود.

JetIntelligence در کارتریج های HP چیست؟

همچنین تکنولوژی حداکثر کننده تعداد صفحات چاپ شده به پرینترهای لیزری رنگی کمک می کند تا با کارتریج های تونر JetIntelligence به صورت هوشمند کار کرده و فرسودگی سیستم کارتریج را پیگیری نمایند. HP شیوه متفاوت چاپ هر مشتری را تشخیص می دهد. مشتریانی که چاپ خود را تحت مشخصات عملکردی ISO انجام می دهند(تونر کمتر به ازای هر صفحه)، به طور سنتی فرسودگی بیشتری در کارتریج تجربه می نمایند، اما با وجود اجزای قوی تر و با دوامتر تونر ColorSphere 3 که به صورت یکپارچه و سازگار با هم کار می کنند، می توانید اطمینان داشته باشید که بیشترین بهره را از کارتریج خود خواهید گرفت.

تکنولوژی معیار چاپ چیست؟

تکنولوژی معیار چاپ به صورت پویا اطلاعات مربوط به کارتریج های کلیدی را جمع آوری می کند و به این ترتیب یک معیار ساده ارائه می دهد که کاربران می توانند به آن متکی باشند. این معیار به طور هوشمندانه با اندازه گیری چرخش قطعات، تونر مورد استفاده، ساییدگی تونر و شرایط محیطی همچون دما و رطوبت، عمر کارتریج را پیش بینی می نماید. چنین معیارهایی، همراه با الگوریتم های پیچیده و دانش عمیق در مورد نحوه ارائه عملکرد منسجم، به تعیین تاریخچه چاپ و رفتار چاپی یک پرینتر خاص کمک می کنند. این امر به معنای معیارهای مطمئن تر و اطمینان بیشتر هنگام پیش بینی عمر کارتریج است.

تکنولوژی ضد کلاهبرداری چیست؟

تکنولوژی منحصر به فرد ضد کلاهبرداری HP که در هر کارتریج تونر اصلیHP  با ویژگی JetIntelligence تعبیه شده است و با پرینترهای HP LaserJet و MFP کار می کند، برای تأیید هویت کارتریج ایمن و کمک به محافظت از کاربران در مقابل کلاهبرداری به کار گرفته می شود. همینطور از سیاست های فلیت چاپ (برنامه های ارائه شده برای سازماندهی وسایل چاپی متعدد در یک شرکت) پشتیبانی می کند و به مشتریان کمک می کند فلیت چاپ خود را با اطمینان مدیریت کنند.

تکنولوژی ضد کلاهبرداری تأیید می کند که یک کارتریج HP واقعی نصب شده است یا خیر و در صورت وجود کارتریج استفاده شده یا جعلی، آن را به کاربران اطلاع می دهد. این امر کمک می کند که مشتریان بتوانند از کیفیت اصلی HP که برای آن هزینه پرداخته اند، استفاده نمایند.

با استفاده از تکنولوژی ضد کلاهبرداری، مشتریان می توانند یکی از سیاست های چاپ HP را در فلیت پرینتر فعال کنند. این امر به آنها کمک می کند که هزینه ها را مدیریت کرده و استانداردهای چاپ با کیفیت بالا را حفظ نمایند. این ویژگی از طریق ابزار مدیریتی HP Web Jetadmin فعال می شود.

با استفاده از ویژگی منحصر به فرد “ضد سرقت HP” – که با عنوان محافظت از کارتریج نیز شناخته می شود – مشتریان می‌توانند یک کارتریج تونر نصب شده را با پرینتر HP LaserJet و فلیت MFP خود پیوند دهند. بنابراین کارتریج فقط در یک پرینتر یا فلیت مشخص کار خواهد کرد. این ویژگی مربوط به مدیریت موجودی و هزینه نیز، به کمکHP Web Jetadmin نیز فعال می شود.

حذف خودکار مهر و موم یا سیل چیست؟

مهر و موم یا نوار کشیدنی تونر، نوار محافظی است که هنگام حمل و نقل و جابجایی کارتریج، ذرات تونر را درون کارتریج نگه می دارد. در محصولات جدید مهر و موم داخل کارتریج تونر است و در حین نصب به طور خودکار برداشته می شود. بنابراین مشتریان می توانند بدون تأخیر کار چاپ خود را انجام دهند.

کارتریج تقلبی چیست؟ از کجا بدانیم کارتریج تقلبی است؟

تقلبی یا جعلی به هر کالای غیر HP گفته می شود که به گونه ای برچسب گذاری و بسته بندی شده که مانند یک محصول اصلی HP به نظر برسد و به منظور فریب دادن یا گمراه کردن مشتری انجام شده تا فکر کند که یک محصول جدید از HP است. فرآیند ایجاد یک کارتریج تقلبی به طور معمول با خرید یک کارتریج مجدداً ساخته شده، پر شده و یا کارتریج سازگار ساخت جدید آغاز می شود. سپس این کارتریج در جعبه ای قرار می گیرد که شبیه بسته بندی اصلی HP باشد و مشتری را در پرداخت قیمت بالاتر برای یک محصول تقلبی گمراه کند.

JetIntelligence در کارتریج های HP چیست؟

جعل کنندگان به طور مداوم به دنبال راه های جدیدی برای استفاده از مشتریان HP هستند. اما کارتریج های اورجینال تونر HP با ویژگی JetIntelligence، برای جلوگیری از این قضیه فناوری منحصر به فرد ضد کلاهبرداری را ارائه می دهند. در حین نصب کارتریج ، پرینتر به مشتری هشدار می دهد که کارتریج نصب شده “HP اصلی” یا “استفاده شده یا جعلی” است. وقتی مشتری پیام “استفاده شده یا جعلی” (“Used or counterfeit”) را می بیند، در صورتیکه کارتریج نصب شده در جعبه‎ای شبیه به بسته اورجینال HP است، احتمالاً آن کارتریج تقلبی است. اگر کارتریج در یک جعبه با مارک تولید مجدد یا جعبه دیگری با مارک غیر HP قرار دارد، بنابراین کارتریج جعلی نیست؛ این کارتریج یک کارتریج استفاده شده (تولید مجدد یا دوباره پر شده) است. جعبه کارتریج کلید تعیین تقلبی بودن یا تقلبی نبودن کارتریج است.

چه اتفاقی می افتد اگر یک کارتریج مجدداً ساخته شده یا دوباره پر شده در یک پرینتر HP LaserJet یا MFP استفاده شود که از کارتریج های تونر اورجینال HP با ویژگی JetIntelligence استفاده می کند؟

کمپانی HP به عنوان یک شرکت مبتکر و پیشرو در فناوری چاپ، به طور مداوم عملکرد و ویژگی های پرینترهای LaserJet و MFP خود را بهبود می بخشد. شرکت HP معتقد است که مشتریان با استفاده از کارتریج های تونر اورجینال HP بهترین کیفیت، ارزش و تجربه را کسب می کنند.

JetIntelligence در کارتریج های HP چیست؟

کارتریج های اصلی تونر HP با ویژگی JetIntelligence با مشخصات دقیقی برای سرعت پرینتر، اندازه پرینتر ، ویژگی های شارژ تونر ، خصوصیات فیوز ، شرایط محیطی و نیاز به کاغذ طراحی شده اند. این مشخصات برای ارائه یک قابلیت اطمینان مناسب و کیفیت چاپی منسجم که مشتریان از کارتریج های HP انتظار دارند با هم ترکیب شده اند. فرمول اختصاصی تونر ColorSphere 3، پایدار و سازگار است و به راحتی قابل جابجایی نیست.

تونرهای غیراصلی ارائه شده در بازار می تواند از منبع به منبع و از یک دسته به دسته دیگر متفاوت باشد، که ممکن است منجر به ایجاد ناپیوستگی در جریان تونر، نقطه ذوب تونر و چسباندن تونر به کاغذ شود و بر کیفیت خروجی، استحکام رنگ و قابلیت اطمینان تأثیر بگذارد. همچنین می تواند روی نیاز به تعمیرات و نگهداری پرینتر تأثیرگذار باشد. به علاوه، کارتریج های HP استفاده شده از ویژگی های پیشرفته ای نظیر حذف خودکار مهر و موم، فن آوری معیار و تکنولوژی حداکثر کننده صفحات چاپ شده استفاده نمی کنند.

بازدیدها: 8

نویسنده ۱
ارسال دیدگاه